Projekt FOTBALL3 to uczenie dzieci poprzez sport postawy fair play, #TrenujBycieDobrym to motto projektu. Nauczyciele edukcji wczesnoszkolnej prowadzą lekcje football3 dla dzieci z klas I-III. Turnieje football3 Global Goals odbywają się w szkołach podstawowych, a skierowane są  do dzieci z klas I-III z udziałem wolontariusz sportowych z nawiązaniem do tematyki Celów Zrównoważonego Rozwoju świata ustanowionych przez ONZ. Akcje Dobra inicjowane przez liderów i wolontariuszy sportowych są ukierunkowane na realizację pozytywnych działań na rzecz lokalnej społeczności nawiązujące do wybranych Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Inauguracja projektu Gdańsk 2022:

Turniej finałowy w Gdańsku 2022:

Z football3 odkrywamy moce dzieci. Co o football3 myślą uczestnicy - 1 czerwca 2023: