Skład Rady Pedagogicznej w roku szkolnym 2022-2023:

Urszula Nazarko – DYREKTOR,
Beata  Kapuścińska – WICEDYREKTOR,

Edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Eggert - punkt przedszkolny,
Hanna Gulczyńska – klasa III A,
Łucja Jackowska   punkt przedszkolny,
Aleksandra Jankowska - język angielski,
Izabela Karpiczenko – klasa II A,
Wiktoria Kawiecka - oddział przedszkolny 0 A,
Marzena Krygier – klasa II C,
Adriana Nowak - j. angielski, nauczyciel współorganizujący,
Alicja Panuś  klasa I B, j. angielski z programowaniem,
Katarzyna Piskułaoddział przedszkolny 0 A,
Katrzyna Sabbo   klasa II B,
Joanna Smentek – klasa I A, j. angielski z programowaniem,
Ks. Sebastian Soliński – religia,
Beata Stepnowska - pedagogika specjalna,
Aleksandra Szeremeta – 
klasa III B,

Klasy IV – VIII

Barbara Albercka – przyroda, fizyka, geografia, wychowawca klasy VIII A,
Edyta Baran - informatyka,
Zofia Bartosik – j. angielski, wychowawca klasy VI A,
Marta Bączekj. polski,
Magdalena Biller – j. polski, wychowawca klasy IV A,
Tomasz Brenk - wf, wychowawca klasy VII A,
Rafał Cybulski – matematyka,
Ks. Krzysztof Czabaj
 
 religia,
Julia Dobrzeniecka - historia, etyka,
Marzena Dorochowicz - informatyka,
Magdalena Gliniecka – historia, wychowawca klasy VIII B,
Maciej Grycendler – muzyka,
Krystyna Jagłowska
 
– terapia pedagogiczna,
Joanna Janicka–Szpała – j. polski, etyka, wychowawca klasy VIII C,
Beata Kapuścińska – matematyka,
Barbara Karczewska - nauczyciel współorganizujący,
Marina Kolosovareligia,
Karolina Kruk-Kotłowska - j. polski, nauczyciel współorganizujący, wychowawca klasy VI B,
Marta Kulka 
 j. niemiecki,
Hanna Lubert doradztwo zawodowe,
Marcin Mazur – wf, wychowawca klasy V A,
Małgorzata Meszczyńska – j. angielski, WOS,
Urszula Nazarko - j. polski,
Paulina Sękowska
 – matematyka, wychowawca klasy V C,
Łucja Styn - plastyka, technika,
Joanna Sus - wf, wychowawca klasy V B,
Witold Szabowski - edukacja dla bezpieczeństwa,
Liliana Tarasow
 – wf, wychowawca klasy VII B,
Aleksandra Witkowska
 - przyroda, biologia, chemia, wychowawca klasy IV B,

Biblioteka

Marzena Szewczyk
Małgorzata Wikieł

Pedagog

Anna Gronau – Korzeniowska

Godziny pracy:

PN 8.00 - 13.00
WT 8.50 - 13.45
ŚR 8.50 - 12.50
CZW 13.45 - 17.00
PT 8.50 - 12.50

 

Psycholog

Paulina Hajn

Godziny pracy:

Wtorek 15.50 - 16.40
Czwartek 12.00 - 16.30
Piątek 8.00 - 16.00

Logopeda

Małgorzata Figurska

Świetlica szkolna

Beata Kułakowska
Magdalena Reterska
Anna Szpakowska
Hanna Steppuhn
Aleksandra Jankowska