Dnia 12.04.2024r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorki pt. "Poetyckie zwierzę". Celem konkursu było ukazanie piękna języka ojczystego, rozwijanie umiejętności językowych, wyobraźni i wrażliwości dzieci, rozwijanie zdolności recytatorskich, uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze, przezwyciężenie onieśmielenia u dzieci. Do konkursu przystąpiło 10 uczniów z klas I - III. Występy uczestników oceniało Jury, które brało pod uwagę: pamięciowe opanowanie tekstu, poprawną dykcję, ciekawą interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny. Poziom występów był bardzo wysoki. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do codziennego czytania książek.

Oto laureaci:

I MIEJSCE - Ewa D. z kl. IA i Wiktoria P. z kl. IIB