Dzień 6 grudnia jest wyjątkowym dniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to dzień wypełniony uśmiechem, radością i życzliwością, dzień w którym świętujemy imieniny Świętego Mikołaja. Dzieci wysłuchały listu od Świętego Mikołaja z którego dowiedziały się gdzie mieszka i jakie widuje zwierzęta każdego dnia. Laponia zaciekawiła nasze dzieci. Na szczęście Mikołaj zostawił nam swój adres, a więc będzie można go odwiedzić. Uczniowie rozwiązali krzyżówkę, trafnie odgadywali zagadki i uczestniczyli w ulubionych zabawach oraz wykonali pracę plastyczną, pokolorowali i wykleili watą Świętego Mikołaja. Święty Mikołaj przywiózł dzieciom ulubione przez nie klocki lego oraz pyszne cukierki. Dziękujemy Ci Święty Mikołaju za prezenty i obiecujemy, że będziemy grzeczni cały rok! Do zobaczenia!