U nas znów gwar i zabawa, a złota jesień już na dobre zagościła w naszej świetlicy.

Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicze. Uczniowie w ramach zajęć świetlicowych, sami pozbierali kolorowe liście i wykonali, piękne prace związane z jesienną porą roku. m.in. jesienne krajobrazy, drzewa, wizerunek Pani Jesieni, które można podziwiać na naszych świetlicowych wystawach. Na podstawie wielu opowiadań i prezentacji multimedialnej o jesieni oraz obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie dzieci poznały charakterystyczne cechy jesieni, jakie prace wykonuje się jesienią w ogrodzie, jakie grzyby są jadalne, a które trujące. Jesień zachwyca nas swoją różnorodnością, a niezliczone ciekawostki ze świata przyrody nierzadko nas zadziwiają.