Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim zaczytanym uczniom! Dziękujemy, za Wasze zaangażowanie, regularne czytanie i aktywność w bibliotece szkolnej. Dzięki Wam w I półroczu wzrosło czytelnictwo o 272% w stosunku do ubiegłego semestru. Jest to dla nas – bibliotekarzy – ogromna radość i motywacja do dalszej pracy.  Życzymy Wam kolejnych zaczytanych dni w II półroczu i serdecznie zapraszamy do odwiedzania biblioteki szkolnej. Ze względu na znaczny wzrost czytelnictwa, pragniemy stworzyć dla Was, drodzy uczniowie, przestrzeń do dzielenia się z innymi swoimi ulubionymi książkami. To od Was będzie zależało, jakie książki znajdą się wśród tych najciekawszych. Raz w miesiącu będziemy prezentować wybrane przez Was bestsellery. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji. Szczegóły w bibliotece szkolnej.