Obchody Święta Niepodległości w tym roku inne niż zwykle, on-line. Uczniowie klas 4-8 w ramach projektu edukacyjnego „Niepodległa” mogli utrwalić wiedzę o ważnych postaciach i wydarzeniach historycznych, które kształtowały tożsamość Polaków i przyniosły im w 1918 roku niepodległość. Efektem wspólnej pracy są diagramy. Uczniowie mogli również sprawdzić swoją historyczną wiedzę w quizie. Już kolejny raz wzięliśmy udział w akcji „Szkoła do hymnu” i o symbolicznej godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” w swoich domach wraz z bliskimi.

Z okazji Dnia Niepodległości odbył się również konkurs plastyczny dla klas 4-7 "Kompozycja w bieli i czerwieni". Nadesłano sporo prac. Jury miało  trudny wybór. Ostatecznie wyłoniono trzy miejsca i trzy wyróżnienia:

I miejsce: Róża N. (klasa 5A)

II miejsce: Martyna T. (klasa 5A)

III miejsce: Piotr M. (klasa 6A)

Wyróżnienia:

• Mateusz K. (klasa 4B)
  • Małgorzata O. (klasa 7C)
  • Amelia W. (klasa 7A)