Szanowni Państwo.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego w Gdańsku informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19 oraz komunikatem MEN z 9 kwietnia 2020 roku przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty została przedłużona do 26 kwietnia br.

Szczegółowe harmonogramy znajdują się na stronie szkoły w zakładce nauczanie na odległość.

Jednocześnie informuję, że egzamin ósmoklasisty w zaplanowanym terminie 21 – 23 kwietnia nie odbędzie się. Nowy termin egzaminu przewidywany jest w czerwcu i zostanie podany z trzytygodniowym wyprzedzeniem.

Pozostając do Państwa dyspozycji, dziękuję za dotychczasową bardzo dobrą współpracę.