W dniu dzisiejszym nasza szkoła gościła Pana Piotra Kowalczuka, z-cę Prezydenta Miasta Gdańska. Nasz gość przybył, aby podsumować konkurs "Gdańsk bez plastiku", którego główną laureatką została uczennica klasy VII A. Julia jest autorką plakatu, który został przeniesiony na ekologiczne siatki z materiału. Dziewczynka otrzymała nagrodę i upominki od Pana Prezydenta, a koleżanki i koledzy z jej klasy otrzymali również siatki z nagrodzonym plakatem. Ponadto Pan Prezydent podkreślił, jak ważne dla wszystkich powinno być segregowanie odpadów. Wręczył pani dyrektor podziękowanie za udział szkoły w miejskim projekcie "Gdańsk bez plastiku. Na zakończenie dzieci z klas II wręczyły Panu Prezydentowi symboliczną walentynkę. Gratulujemy serdecznie Julii i życzymy dalszych sukcesów.