Zakończyliśmy zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci. Uczniowie po raz kolejny udowodnili potrzebę pomocy potrzebującym. Zebraliśmy bardzo dużą ilość piórników, plecaków, pisaków, bloków rysunkowych, zeszytów, farb oraz innych artykułów szkolnych. Wszystkie rzeczy ze zbiórki zostały przekazanie dzieciom z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii UCK Gdańsk. Kolejny raz okazało się, że wśród uczniów i rodziców naszej szkoły nie brakuje szlachetnych i wrażliwych osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Otrzymaliśmy przepiękne podziękowanie za zorganizowanie akcji i zebranie materiałów, pomocy plastycznych oraz dydaktycznych dla Dzieci z Oddziału Chemioterapii Onkologicznej UCK w Gdańsku.

Za wrażliwość, zaangażowanie oraz wsparcie i otwartość na potrzeby innych, które są jak promyki radości, które maja bardzo duże znaczenie w procesie leczenia, zmagania się z chorobą i z wieloma aspektami szpitalnej rzeczywistości.